Nový rok = nové webové stránky pro porodnici

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Milé budoucí maminky, vážené pacientky a také všichni ostatní, kteří vyhledáváte informace o naší porodnici!

Věřime, že pro Vás máme skvělou zprávu. Do nového roku chceme vykročit nejen tou správnou nohou, ale také s novými webovými stránkami a novým logem pro naši porodnici (Centrum péče o matku a dítě).

Nové webové stránky naleznete na www.porodnicenachod.cz

Najdete na nich informace týkající se těhotenství, porodu, péče o miminko a také služeb, které Vám naše porodnice nabízí. Dále na nich můžete sledovat novinky z porodnice a novorozeneckého oddělení nebo akce, které se na oddělení pořádají. Nejčastěji to budou těhotenská cvičení nebo různé kurzy týkající se právě porodu a nově narozeného miminka.

Od 1. 1. 2024 najdete právě na tomto webu i nově narozená miminka. Na www.nemocnicenachod.cz je už umísťovat nebudeme.

A proč nové logo a název Centrum péče o matku a dítě? Již nějaký čas se snažíme nebýt jen místem, kde se narodí nový človíček. Chceme Vás provázet již v době před jeho narozením a být Vám nápomocní i po něm. Ať již skrze kurzy, cvičení nebo bezplatné laktační poradenství, nově nabízené také až do Vašich domovů.

Moc doufáme, že pro vás budou veškeré informace přehlednější, než byly dosud, navíc uzpůsobené k zobrazení v mobilních telefonech.

Nezapomeňte také sledovat Instagram https://www.instagram.com/…nice_nachod/ Facebook https://www.facebook.com/…nice.nachod/

Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, abychom nové webové stránky případně užitečně doplnili.

Krásný nový rok! Vaše nemocnice ♥️